Yaşamın Her Anı İçin
Çözüm Üretiyoruz!

Değişim Renklerle Başlar

Profesyonel Anlamda Kaliteli Baskı Hizmetleri!

Kusursuz Bir Baskı Hizmeti İster misiniz?

%100 Müşteri Memnuniyeti

10000 +

Mutlu Müşteri

Tüm Türkiye'ye Profesyonel Kadromuz İle Hizmet Sağlamaktayız

Arayalım!

Sizi Arayalım!

Numaranızı bırakın ve biz size geri dönüş sağlayalım!

Değişim Ofset

Hizmetlerimiz

Müşteri Desteği

Bizlere ulaştığınız andan itibaren , konusuna hakim, sizlerin isteklerini değerlendiren, sorunlarınıza çözüm üretebilen müşteri temsilcilerimiz sizleri karşılıyor olacaktır. Süreci sağlıklı ve hatasız yönetebilmek için önce sizleri dinliyoruz.

Üretim Kapasitesi

Matbaa firmamız branşında uzman profesyonel personel kadrosu ile günlük 800.000 adet ürün üretim kapasite ile siz değerli müşterilerine son teknoloji makine-ekipmanı ile hizmet vermektedir.

Ürün Çeşitliliği

Firmamız istediğiniz ölçü ve ebadlarda, yapılan işin özelliğine uygun kalitede ofset kutu, etiket, inovatif ambalajları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Sektörünüzde markalaşmak için kaliteli bir ambalaj sunumuna ihtiyacınız olduğu biliyoruz.

Dijital Baskı

Değişim Ofset olarak diğer hizmetlerimiz

OFSET BASKI

İyi tasarım iyi baskı ile buluşunca kıymetli hale gelecektir. Bu nedenle şirketinizi görsel olarak temsil eden tüm basılı materyallerin fark yaratıcı olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz teknolojik makine parkurumuz ile ürünleri kendi bünyemizde üretiyor, tasarım aşamasında gösterdiğimiz titizliğin baskı sürecinde en iyi sonucu vermesini sağlıyoruz.

BASKI SONRASI

Baskı sonrası, kendi içinde çok fazla bölüme ayrılabilen ve basılan işin güzel ayrıntılarla süslenip, çeşitli detayların eklenmesine imkan sağlayan bir bölümdür. Burada şekilli kesimden, kısmi laka, varak yaldızdan, selefona, gofreye(kabartma) kadar bir çok alternatif vardır. Bizim avantajımız, bütün baskı sonrası işlemleri kendi bünyemizde yapabilmemiz. ARD’ye gelen bir işiniz tasarım halinden son ana kadar ARD çatısı altında üretilir. Böylece %100 kontrol edilebilir bir süreci size sağlamış oluruz.

VARAK YALDIZ BASKI

Varak baskısını bünyesinde bulunduran matbaamız, oldukça ilgi çekici, farklı zevk ve renk seçeneklerini kullanabildiğimiz, parlak ve dikkat çekici görünüm elde etmek için farklı kağıtlar üzerinde varak baskı yapılması işlemidir. Altın, gümüş ya da istediğiniz renk tonunun her desende ve hologramlı şekillerde kumaşın üstüne işlenmesi olayıdır. Günümüzde varak baskı uygulama alanı oldukça geniştir. Mermer, deri, matbaa, dekorasyon, mobilya gibi kullanım alanları vardır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan varak baskı günümüzde kullanım alanlarını çeşitlendirmeye devam etmektedir.

01
Bizleri Arayın

Hizmet Kaydı için bizleri arayarak çağrı merkezimize ulaşın!

02
İsteklerinizden Bahsedin!

Bizlere isteklerinizden bahsederek çözüme ulaşmamıza yardımcı olun!

03
İşlemlere Başlayalım!

İstekleriniz doğrultusunda sizlere istediğiniz hizmeti sunalım.